Wonder Woman Bu Kez Huawei’yi Kurtaracak

141

DC çizgi roman evreninin en başarılı parçalarından biri olan İsrailli aktris Gal Gadot‘un canlandırdığı Gal Gadot, oldukça kapsamlı bir şekilde Huawei‘nin marka yüzü olmaya hazırlanıyor.

Çin’in yükselen elektronik markası, özellikle cep telefonları ile büyük markalara kafa tutan Huawei’nin mutlaka birkaç reklamını izlemişsinizdir. Superman Henry Cavill ve Black Widow Scarlett Johansson‘u reklamlarından hatırlarsınız. Fakat daha kapsamlı bir tanıtım projesi için marka Gal Gadot ile anlaşmaya vardı. Amaç ise Amerika pazarından dışlanan markayı Amerikalılara sevdirmek. Bildiğiniz gibi Wonder Woman baştan aşağıya bir Amerikan kadın süper kahramanı. Hatta kıyafetlerinin renginde Amerikan bayrağı izlerine rastlamak bile mümkün.

JL_Wonder_Woman

Güzel oyuncu Huawei Mate 10 modelinin sadece marka yüzü olmayacak. Aynı zamanda Gal Gadot artık Huawei markasının reklam departmanının bir üyesi. Firmanın üst düzey marka yöneticisi oyuncunun rolünü şu şekilde vurguluyor. “Gal Gadot sadece bizim yeni reklam yüzümüz değil aynı zamanda markanın değerinin artması için şirkette aktif olarak görev alan bir yöneticidir.

Evet, Huawei son dönemin en popüler kadın oyuncusunun sadece marka değerine değil aynı zamanda pazarlama zekasına da güveniyor anlaşılan.