Venom Filminde Spiderman Olacak mı?

274

Marvel sinematik evreninin kayıp parçaları Sony’nin elindeydi. Fakat telif süresinin dolması ile Spiderman önce Civil War sonrasında solo filmi Spiderman Homecoming ile evine geri dönmüştü. Fakat Spiderman evreninin içinde belki de çizgi roman tarihinin en şahsına münhasır karakteri bulunmakta. Adı Venom!

Venom’un telif hakları halen Sony’nin elinde. Zaten Marvel Tom Hardy‘li Venom’u MCU’ya sokmak istemiyor. Yani bir Avengers filan olması tamamen hayal ürünü. Zaten Sony’e MCU pastasını yedirmek istemez Marvel.

Fakat tüm bunlara rağmen acayip bir haber var ortada. Spiderman rolünü hakkıyla oynayan Tom Holland Venom’un setinde görüntülendi. Hemde dedikodulara göre iki gün boyunca sette çekimlere katıldı. Fakat kostümü ile hiç görüntülenmedi. Anlaşılan Tom Holland filmde yer alacak fakat Peter Parker olarak izleyeceğiz onu. Hemen hatırlatalım ki Venom kötü bir kahraman olmamasına rağmen Spiderman ile ezeli bir rekabet içerisinde. Yani ona karşı çok acımasız. Fakat masumları kollamaktan da geri durmayan bir karakter. Filmin uyarlandığı çizgi roman Lethal Protector‘un Spiderman ve Venom kavgasının süt liman olup, Eddie Brock’un kendi başına takıldığı bir seri olduğunu hatırlatalım.