Thor Şimdilik Rolüne Veda Ediyor

112

Chris Hemsworth’un Hollywood’da birinci sınıf bir aktör olmasında Thor rolünün katkısı oldukça büyük. Zira bu rolünden sonra Michael Mann gibi bir usta yönetmenle çalışma fırsatı bulmuştu. Eğer Avengers ve Thor solo filmleri olmasa onun başka performanslarını da izleme imkanımız olabilirdi fakat aktör Marvel filmleri yüzünden o kadar yoğun ki…

Fakat bu yoğunluk buraya kadarmış. Aktör Thor’u ve geçenlerde Infinity War’un ikinci filmini de tamamladıktan sonra Thor olarak Marvel sözleşmesini bitirmiş oldu. Yani şimdilik Chris Hemsworth’un herhangi yeni bir solo veya Avengers filminde Thor rolünü canlandırmak üzere sözleşmesi bulunmuyor. Aktör IGN’ye verdiği röportajda bu durumu şöyle açıklıyor.

“Avengers 4’ü (Infinity War 1-2) geçen gün tamamladım. Artık Marvel ile olan sözleşmem sona erdi. Son Thor filminde ve yayınlanacak 2 adet Avengers filminde karakter oldukça değişim gösterdi. Bu sinemada her zaman karşılaşamayacağınız bir durum. O yüzden heyecan ve coşku hissediyorum.”

Evet, bu kısa röportajdan da anladığımız kadarıyla Thor rolündeki Chris’e şimdilik veda ediyoruz. Fakat umutsuzluğu da kapılmamak lazım. Çünkü Thor Ragnarok küresel olarak inanılmaz bir başarı yakaladı ve Disney’in bu başarıyı göz ardı edeceğini hiç sanmıyoruz.