Solo Black Widow İçin Girişimler Başladı

112

Scarlett Johansson’ın canlandırdığı Black Widow karakteri Avengers serilerinde küçümsenemeyecek derecede yer iştigal ediyor. Bunun nedeni aktrisin yeteneği ve serinin ihtiyaç duyduğu süper kadın karakterinin yükünü çekmesi olarak açıklayabiliriz.

Öte yandan Avengers Sonsuzluk Savaşını yöneten Russo kardeşler bile Black Widow karakterinin Avengers serisi için ne kadar önemli olduğunu bir röportajlarında ‘Kendi şeytanlarıyla savaşan, vazgeçilmez karakter’ olarak belirtmişlerdi.

Uzun zamandır Black Widow’un kendi müstakil filmine kavuşmasını dileyen hayranların ise arzularının neredeyse gerçekleşmek üzere olduğunu hatırlatmakta yarar var. Variety’nin haberine göre senarist Jac Schaeffer ile anlaşma sağlandı ve Disney/Marvel yöneticileri filmin kemik kadrosunun kurulması için Scarlett Johansson ile birkaç görüşme bile yaptı.

Önümüzdeki Mayıs ve bir sene sonra iki bölüm halinde yayınlanacak Avengers Infinity War’ın çekimleri tamamlanmışken, stüdyoların bu iki film arasına bir Black Widow filmi sıkıştırmaları hiç fena olmaz değil mi!