Solo: A Star Wars Story”den Bir Poster Yayınlandı

118

“Rouge One: A Star Wars Story” den sonra şimdi de kahramanları Han Solo ve Chewbacca’nın olduğu yeni bir Star Wars hikayesi izleyeceğiz.

Star Wars evreni, uzun süren sessizliğini Star Wars Force Awakens ile iki sene önce bozmuştu. Ardından kısa süre sonra ikinci film ve onların arasında Rouge One gibi müthiş bir efsane yayınlandı. Açıkçası Rouge One’ın başarısından sonra son film Last Jedi’ın başarısı bile sorgulanır oldu. Ve zaten halihazırda projesi devam eden Han Solo’nun solo hikayesi ile ilgili beklentileri de oldukça arttırdı Rouge One.

Şiddetli fanların tepkileri bir yana, gerçekten de mahrum kaldığımız Star Wars evreninin halen bu denli gişe yapması ve yeni filmler umudunu arttırması biz sinema severlerin oldukça işine geliyor. Zaten Han Solo’nun filminde umutlarımızı katlayan bir çok etken var. Öncelikle Projesi son anda devralan Ron Howard’ın yönetmen koltuğunda oturuyor olması gerçekten güzel bir haber. Son dönem en çok sevilen Game of Thrones’un Khaleesi’si Emilia Clarke ve Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Donald Glover, Thandie Newton, Paul Bettany’nin filmin kadrosunda bulunması beklentilerimizi katlayan etkenlerden.

star-wars-han-solo