Kadın Yıldızlarla Dolup Taşan Oceans 8’ten İlk Fragman Geldi

158

Steven Soderbergh’in yönettiği Ocean’s serisinde yüreğimizi ağzımıza getiren soygunlarla aklımızı başımızdan alan ekibin lideri Danny Ocean’ın kız kardeşinin de nitelikli bir soyguncu olduğunu biliyor muydunuz?

Bu kez Danny Ocean’ın kız kardeşinin soygun macerasını anlatacak olan, Hollywood’un en sağlam kadınlarından yıldız bir karma oluşturan Ocean’s 8‘ten heyecan yaratan ilk fragman yayınlandı.

Ocean’s 8 ekibi Hollywood’un gelmiş geçmiş en karizmatik kadın oyuncularından olan Avustralyalı güzel Cate Blanchett, seksenler de doğmuş erkeklerin ilk sevgilisi Sandra Bullock, karakteristik oyuncu Helena Bonham Carter,  American Horror Story’nin yıldızı Sarah Paulson, sinema kariyerini artık müzik kariyeri kadar önemseyen Rihanna’dan oluşuyor.

Filmin konusu ise şöyle: Debbie Ocean, 5 yıllık mahkumiyetin ardından serbest kalmıştır. Fakat kaybettiği vakti büyük bir vurgunla telafi etmek isteyen Debbie, soygun için Lou, Nine Ball, Amita, Constance, Rose, Daphne Kluger ve Tammy’den oluşan nitelikli bir soygun ekibi toplar. Amaç yıldızlar yağmurunun yaşandığı Met Galası’nda Anne Hathaway‘in canlandırdığı Daphne Kluger’ın boynundaki değerli gerdanlığı çalmaktır. Bunun içinse ciddi ve zekice bir plan hazırlarlar.

Filmin yönetmeni Açlık Oyunları’ndan tanıdığımız Gary Ross… Linus Caldwell karakteriyle Soderbergh’li Ocean’s serisinden Matt Damon’da konuk oyuncular arasında.