Hugh Jackman Wolverine Veda Etme Nedenini Açıkladı

171

İçinde bulunduğumuz sene Wolverine serisinin en itibarlı filmi olan Logan’ı izledik. Filmden önce hepimiz Wolverine karakteri ile özdeşleşen Hugh Jackman‘ın veda edeceğini biliyorduk fakat Logan o kadar iyi bir filmdi ki; adeta iki kere üzüldük!

Veda nedenleri ile ilgili birçok şey konuşuldu fakat hiçbir zaman Jackman’ın veda nedenini ağzından duyamadık. Fakat geçtiğimiz günlerde oyuncu Variety’nin Actors on Actors video serisine konuk oldu ve ilk kez veda nedenini açıkladı.

Jackman programda veda nedenini, eski dostu Jerry Seinfeld’ın kendisine verdiği nasihate bağladı. Bir akşam Hugh Jackman ünlü komedyenle birlikte akşam yemeğine çıkar ve konu, yayınlandığı sırada Amerika’da sokakları boşaltan Seinfeld’ın neden reytinglerin zirvesindeyken bıraktığına gelir. Seinfeld da neden bu diziyi bitirmeye karar verdiğini “Çok geç olmadan partiyi terk etmek lazım” sözleriyle açıklar. Bu konuşmanın ardından sekiz kez Wolverine rolünü oynayan ve dokuzuncu filmin çekim aşamasında olan Jackman, Logan’ın Wolverine olarak yer alacağı son film olduğuna karar verir.

Bu konuşmanın detaylarına ulaşmak isterseniz Actors on Actors’un aşağıdaki videosunu izleyebilirsiniz.