Fullmetal Alchemist Ön Fragman

563

Fullmetal Alchemist adlı animeyi başından sonuna dek izleyen herkes hemen hemen şu görüştedir; hayatımda başıma gelen en güzel şeylerden..! 

Anime serisinin konusu şu: Alphonse ve Edward, ölen annelerini simya bilimi ile ölüler aleminden dünyaya getirmek için bir ritüele girişirler. Fakat işler istedikleri gibi gitmez ve Alphonse bedenini kaybederek bir zırhın içine hapsolur. Hırslı kardeş Edward kendini bundan sorumlu hisseder ve Alphonse’nun bedenini geri getirmek için kardeşi ile beraber felsefe taşını aradıkları bir yola çıkar. Bu yolda simyanın karanlık ve aydınlık tarafları, simyacıların hastalıklı tutkuları ve beşeriyet ihtirasının doğaüstü bilimle buluşmasından doğan felaketlerle dolu hikayeleri vardır.

Yapımcılar bu nefis animenin daha pişirecek çok ekmeği olduğunu düşünmüşler ki bütçesi yüksek bir sinema filmi ile yakında beyazperde de Fullmetal Alchemist’i sergileyecekler. Bizim için aslında harika bir haber ama Attack On Titan gibi bir felaket olacaksa, Japonlar derhal anime uyarlamalarını Hollywood’a teslim etmeliler.

İşte buyrun size Fullmetal Alchemist’ten bir ön fragman!

TEILEN