En İyi Batman, Çizgi Roman Filmlerinden Hoşlanmıyormuş

247

Birçoğumuz için en iyi çizgi roman uyarlama serisi Nolan’ın Batman serisidir. Haliyle bu serinin mükemmel olmasının en büyük etkenlerinden biride Batman/Bruce Wayne’i oynayan Christian Bale’dir.

Fakat aktör Variety’e yaptığı son ropörtajda aslında gayet samimi ama yine biraz iç burkan bir açıklama yaptı. Söyleyişiye göre en iyi Batman’in çizgi romanlarla arası yoktu. Bale’in Ben Affleck’li yeni Batman’i izleme fırsatı buldunuz mu sorusuna verdiği cevap netti: “Hayır!” Çünkü Bale çizgi roman filmlerinden pek haz etmediğini ima ediyor konuşmasının devamında. “Aslında çocuklarım bu tarz filmleri merak ediyorlar fakat ben yeni Batman’i hiç izlemedim. Aslına bakarsanız Avengers ve diğerlerini de izlemedim. İtiraf etmeliyim ki süper kahraman filmlerinin bir hayranı değilim. Sadece o tarz filmlerin çok iyi olduklarını etrafımdan duyuyorum ve buna mutlu oluyorum.”

Aktörün bu aralar Adam McKay‘in yönettiği George W. Bush‘un yardımcısı Dick Cheney‘i oynadığı Backseat isimli filmini tamamlamak üzere olduğunu hatırlatalım.