Black Panther’den Yepyeni Bir Video Geldi

146

Marvel Studios, Black Panther heyecanını körüklemek için elindeki bütün malzemeyi kullanmak istiyor. “King” TV spotu yayınlanan filmin bu videosunu yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.

Kara Panter‘in kendi hikayesine dair en büyük detayı Civil War‘da görmüştük. Wakanda Kralının ölümünden sonra ise bu acayip, teknolojik Afrika ulusunun tahtına elbette oğlu geçecekti. Ama her medeniyette olduğu gibi Wakanda’da taht kavgaları mevcut. T’Challa yani nam-ı diğer Siyah Panter Wakanda‘ya geri dönüp tahtına geçmek için hazırlık yaparken bir anda tüm dünyayı tehlikeye atan korkunç bir çatışmaya girecektir. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının refahını korumak için müttefiklerini toplamalı ve Kara Panter maskesini ve gücünü çağırmalıdır.

black_panther_ver15_xlg

Chadwick Boseman, Michael B. Jordan ,  Lupita Nyong’o ,  Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke,  Angela Bassett ile,  Forest Whitaker, Andy Serkis gibi ultra bir oyuncu kadrosu olan film sadece bu detayla bile heyecan yaratıyor.

Unutmadan not edelim: Black Panther Stan Lee ve Jack Kirby’nin Fantastic Four ile ilgili bir çalışması sırasında 1966’da ortaya çıktı. Film, 16 Şubat 2018’de vizyona girecek.