Avengers: Infinity War’da Tam 40 Adet Süper Kahraman Olacak

316

Marvel’ın efsaneler efsanesi kötülerinden Thanos’un sonsuzluk taşlarını ele geçirip bütün evrene hakim olmaya çalışması ve Avengers ekibinin aralarında olan anlaşmazlıklara karşı da olsa tekrar bir araya geleceği Avengers: Infinity War Mayıs ayında birçok rekor kırmayı hedefliyor.

Bunlardan ilki elbette süper kahraman filmlerinde görülmemiş bir hasılat beklentisi. Bu beklentiyi tetikleyen şey ise Avengers: Infinity War filminde tam 40 adet Marvel karakterinin yer alacak olması. 40 yenilir yutulur bir sayı değil. Düşünün ki bu süper kahramanlar tek başına yer aldığı filmlerde 350 milyon dolardan aşağı gişe yapmıyor. Hepsi Hollywood’un birinci sınıf oyuncularından oluşan Avengers: Infinity War’ın filmi toplamda 1 milyar dolar barajını aşması filmden ilk beklenti.

avengersinfinitywar-konusu

Avengers: Infinity War setinin cümbür cemaat bu kadar kalifiye oyuncuyu barındırması elbette filmin setinde de ilginç sahnelere sahip oluyormuş. Falcon karakterini oynayan Anthony Mackie bir röportajında şöyle bir anısını anlatıyor. “Sette inanılmaz anlar oluyor. Bir keresinde 40 adet süper kahramanı bir arada gördüğüm oldu. Tom Holland’ın (Örümcek Adam) Dave Bautista ile yanyana olduğu bir sahne vardı ve Tom sadece onun tek bacağı kadardı.

Evet, Avengers: Infinity War filmi şimdiye dek belki de Hollywood ta çekilmiş en geniş popülr oyuncu kadrosuna sahip filmlerden biri. Bütçesi de bir o kadar geniş ama Avengers serilerinin artık sadık bir izleyici kitlesi var. Yapımcıların hayal kırıklığına uğramayacağı neredeyse kesin. Bize kalan birkaç ay sabredip bu harika filmi izleme şansına erişmek.

TEILEN