Marvel İlluminati Adında Yeni Bir Takım Kuruyor

521

Yahoo News’e röportaj veren Doctor Strange’in yönetmeni Scott Derrickson, filmin ikincisinin çekilip çekilmeyeceği ile ilgili soruya; bu kararın yapımcılar tarafından verilmesinin henüz erken olduğunu ve global rakamlara bakılarak 2. filmin çekilip çekilmeyeceğinin belli olacağını söyledi. Ve eğer ki böyle bir karar çıkarsa çalışmalara hemen başlayacağını da ekledi.

Aynı zamanda yönetmen, Doctor Strange’in Marvel’ın Avengers takımına katılıp katılmayacağına dair soruya ise; Avengers kadrosunun dolu olduğunu ve belki genişleyen Marvel evreninde yeni bir takım kurulacağının haberinin kulağına geldiğini söyledi. İlluminati… Evet takımın adı bu ve Marvel orjinli çizgi romanları da mevcut. Fakat çizgi romanlardan bağımsız olarak Guardians Of Galaxy, Ant Man ve Doctor Strange gibi filmlerin kahramanları ile bir filmin çekilmesi muhtemel.

Avengers’ın İnfinity War’ının 2 filmlik bir seri olduğunu ve sonraki filmlerde de gerçekten Avengers kadrosunun hınca hınç dolduğunu düşünürsek, Marvel’ın gerçekten başarı yakalamış diğer kahraman filmlerinin İlluminati adında ki süper kahraman oluşumu ile yeni bir seri çekebileceğini düşünmek gayet olası.