Jurassic World: Fallen Kingdom’dan İlk Fragman Geldi

144

Chris Pratt ve Ron Howard’ın özel bir güzelliğe sahip olan kızı Byrce Dallas Howard’ın başrolünde olduğu Jurassic World 2′ nin ilk fragmanı geldi. 

İlk Jurassic World filmi tüm dünyada 1.6 milyar dolar gişe hasılatı elde etmişti. E yapımcılar hiçbir zaman kaymağı tükenmeyen bu Jurassic macerasının ikinci filmini yapmakta hiçte gecikmediler. Chris Pratt’in artık Hollywood büyükleri arasına girdiği bu dönemde, daha ilk filmin rüzgarı bitmeden, senaryo yazarları yeni bir macerayı fragmandan da anlayacağınız üzere bir heyecan fırtınası şeklinde planlamışlar.  Yaşanan ilk J.W felaketinden sonra claire bir dinozorları koruma grubu oluşturuyor. Tabi artık sevgili olduğu Owen Grady’yi de gruba dahil eden Claire, dinozorların neslinin tükenmemesi için adaya gidiyor. Fakat beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşan ikili, kendilerini yeni bir maceranın içerisinde buluyorlar.

Jurassic World: Fallen Kingdom, Birleşik Devletler’de 22 Haziran, Avrupa’da ise 8 Haziran 2018’de vizyona girecek. Dinozor meraklıları şimdiden kral T-Rex’i tekrar görmek için sabırsızlanıyor.