James Cameron Terminatore Tekrar El Attı

137

Efsane yönetmen James Cameron, bütünsel bir sinema sanatı planlayıcısıdır. Çektiği bütün filmler proje olarak değil kendi sanat eseri olarak ele alır. Kim bu fikri paylaşır bilinmez ama çektiği filmlerin neredeyse hepsi, gişede dünya çağında başarı yakalamış filmlerdir. 

Terminator ise onun başyapıtıdır. Zamanının ötesinde görsel efektler ve kusursuz hikayesi ile Judgment Day halen akıllarımızda. Ve elinden çıkıp eğlenceliğe dönen Terminator serisini tekrar ele alıyor yönetmen. Bu kes yapımcı koltuğunda.

Hollywood Reporter’ın haberine göre geçtiğimiz salı gecesi Los Angeles’ta seriye devam kararı alındı. Üstelik kadro tamamen belli. Deadpool’un yönetmeni Tim Miller yönetmenlik yapacak. Senaryo içinse Dark Knight serisinden tanıdığımız David Goyer ve ekibi kalemi eline aldı bile.

Ve daha şaşırtıcı olan ise Schwarzenegger ve Linda Hamilton’un bu devam filminde yer alacak olması. Ayrıca film bir üçleme olarak planlanıyor. Hemde Judgement Day temalı, yani dramatik ve sanatsal bir robot filmi. Sabırsızlıkla bekliyoruz.