The X-Files 11. Sezonu ile Geri Dönüyor

136

Yayınlandığı 1993 yılından sonra dokuz sezon boyunca Amerikan Dizi tarihini domine eden The X-Files 2016’da yeni sezonu ile geri dönmüştü. Merakları ve gerçeği arama takıntıları yüzünden kendilerini sürekli gizemlerin tam ortasında bulan metafizik gerçekliğin hemen yanıbaşımızda yaşandığını iddia eden Mulder ve bilimsel gerçekliğin metafizik gerçekliği tamamıyle açıklayabildiğini savunan Ajan Scully‘nin maceraları yeni sezonda da devam edecek.

the-x-files-sezon-11

David Duchovny ve Gillian Anderson olmadan zeten bir The X-Files düşünülemez fakat yapımcılar dizinin kadrosunu bu sezon daha da genişletmek için Mitch Pileggi ve William B. Davis‘i de kadroya kattılar. Mrs. Peacock olarak hatırladığımız, sevilen karakteri oynayan Karin Konoval da yeni sezonunda boy gösterecek oyuncular arasında.

11. sezonda dizinin hikayesi Mulder ve Scully’nin oğulları William üzerinden ilerlemesi bekleniyor. Başarılı serinin yaratıcısı Chris Carter, New York Comic Con’da yaptığı söyleşide bu sezon William’ı daha fazla göreceğimizin sinyallerini vermişti.

TV’ye geri döndükten sonra tekrar yüksek bir reyting yakalayan The X-Files 3 Ocak’ta 11. sezonuna merhaba diyecek.

TEILEN