Batman Solo Filminde Kötüler Gırla…

0
280

Sinemaya zekasını ve yeteneğini kabul ettirmiş olan Ben Affleck Batman’in solo filmi için senaryosunda kalem oynatmaya devam ediyor. Filmde ki olası kötü karakterlerden birinin Deadshot olduğu söyleniyor. Şimdi ise Live By Night’ta Affleck’in rol arkadaşı olan Sienna Miller ise Frandango’dan Erik Davis’e, Ben Affleck’e Catwoman rolünü oynamak istediğini söylemiş. Buradan anlamalıyız ki senaryoya vakıf olan Miller Catwoman’ın filmde olduğunu ayan beyan biliyor.

Bir düşünürsek aslında Sienna Miller’ın böylesine girift bir rolde nasıl oyunculuk keseceğini tahmin etmemizi sağlayan herhangi bir argümanımız yok fakat onun yetenekli ve güzel bir oyuncu olduğunu çok iyi biliyoruz.

Öte yandan Affleck’in senaryo üzerinde karakter derinliğine oldukça yoğun mesai harcadığı haberini aldık. Affleck bütün karakterlerin Nolan’ın Batman serisinde olduğu gibi derinliğe sahip olan bireyler olmasını arzu ediyormuş. Argo, The Town gibi filmleri yöneten Affleck’in sıradan bir Batman filmi çıkarmayacağını umuyoruz.

CEVAP VER